Vložit inzerát

IT PROJEKTOVÝ MANAŽER

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chystáte se posunout v kariéře, ale neláká Vás korporátní prostředí velkých firem? Líbí se Vám smysluplná práce ve světě investic? Realitní fond INVESTIKA hledá nového zkušeného kolegu/yni na pozici IT projektový manažer. Jsme jedním z největších tuzemských investičních fondů svého druhu s více než 50 tisíci klienty. Díky portfoliu tří desítek nemovitostí v Česku i zahraničí Vám můžeme nabídnout zajímavou, různorodou a férově ohodnocenou práci v přátelském kolektivu. Chcete vědět víc? Přečtěte si podrobnější informace níže a pak se nám neváhejte ozvat.

Co bude náplní Vaší práce?

- Kompletní vedení, koordinace a realizace projektů v dané oblasti
- Plánování přiděleného projektu
- Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu (JIRA)
- Monitoring čerpání finančních zdrojů
- Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech
- Řízení komunikace v projektu
- Analýza potřeb interních uživatelů a spolupráce na návrhu možností řešení.
- Tvorba funkční specifikace a příprava zadání
- Návrh testování nových funkčností a koordinace samotných testů
- Tvorba a správa dokumentace
- Aktivní spolupráce nad změnovými požadavky napříč celou společností

Požadavky

- Výbornou sebe-organizací a pečlivostí
- Velmi dobrou znalostí investičního světa a jeho produktů.
- Výborným analytickým myšlením ověřitelným v praxi.
- Velmi dobrými komunikačními schopnostmi.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek