Vložit inzerát

SYSTÉMOVÝ INŽENÝR | LETECTVÍ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do našeho mezifunkčního týmu hledáme zkušeného systémového inženýra, který bude pracovat na technologickém vývoji.

Náplň práce:
- zodpovědnost za rozvoj projektů výzkumu a vývoje v oblasti elektrických systémů
- zodpovědnost za návrh nových konceptů a prototypů elektrických systémů, výkonové elektroniky a řídicích systémů
- spolupráce s odborníky v dané oblasti a projektovým manažerem
- účast na modelování a analýzách systému
- užívání znalostí v oblasti vysokého a nízkého napětí (měniče, klíčové komponenty pro různé úrovně napájení apod.)
- provádění hodnocení funkčních rizik a bezpečnosti systému
- dohled nad přípravou validačních a verifikačních plánů
- spolupráce na přípravě testovacích procedur

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru
- několikaletá zkušenost v oblasti konstrukce elektrických/elektrotechnických zařízení
- znalost modelování, simulace a designu
- zkušenost se systémovou integrací
- AJ na velmi dobré úrovni
- zájem o moderní a udržitelné technologie
- zkušenost z letectví VÝHODOU

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek