Vložit inzerát

Country Manager, pharmacy

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený/á manažer/ka v oblasti farmaceutického průmyslu? Máte zkušenosti s tvorbou prodejní a marketingové strategie a vedením lidí? Pokud jste si odpověděl/a ano, tak hledáme právě Vás!

Pojďte vést dceřinou společnost moderní francouzské farmaceutické firmy!

Na této pozici budete:
* Tvořit a implementovat prodejní a marketingovou strategii
* Spravovat budget (čeká Vás tvorba rozpočtu na krátká i dlouhá období)
* Implementovat klíčové ukazatele prodejů
* Vést tým 7 lidí, v případě potřeby nabírat nové zaměstnance
* Udržovat a rozvíjet vztahy s klíčkovými klienty
* Pravidelně reportovat vedení v zahraničí
* Občasně služebně cestovat (např. do Ženevy)

Požadavky

* VŠ vzdělání z oboru medicíny, biologie, biochemie, nebo farmacie
* Licenci/status QP dle legislativy EU (Qualified Person)
* Zkušenosti z farmaceutického odvětví (OTC/Rx/FMCG)
* 5 - 10 let zkušeností v oblasti Commercial TOP Managementu
* Zkušenosti s vedením lidí
* Plynulá angličtina (pravidelná komunikace s vedením v zahraničí)
* Dobré počítačové znalosti
* Skvělé organizační a komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management
  • Plat: Od 90000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek