Vložit inzerát

TESTOVACÍ INŽENÝR | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY | ELEKTRO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Nová pozice Technika testu kousek od Plzně.

Pro našeho klienta hledáme testovacího inženýra, který bude hrát klíčovou roli ve zajišťování kvality jejich produktů.

Náplň práce:

- řešení problémů na testovacích zařízeních (ICT, FCT)
- identifikace rizik a závad u testovaných komponent a dílů
- instalace a ověřování testů
- spolupráce na vývoji nových testovacích postupů
- specifikace testů pro konkrétní výrobky
- spolupráce s týmy kvality a výroby
- zajišťování provozu testovacích zařízení
- pravidelná kontrola HW a SW vybavení testovacího oddělení

Požadavky

- Střední odborné vzdělání technického směru
- Schopnost pracovat s technickou dokumentací
- Zkušenosti v oblasti testování jsou výhodou
- Touha se učit novým věcem a zodpovědný přístup
- Ochota práce na směny
- Znalost MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek