Vložit inzerát

PROJECT MANAGER | CENOVÉ KALKULACE PRO VÝROBU | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás rozjezd nových projektů, máte zkušenosti s tvorbou cenových nabídek ve výrobní společnosti a technické myšlení? Možná je tohle příležitost právě pro Vás! Hledáme kandidáta do velmi dobře hodnocené výrobního závodu v Plzni, který bude zodpovídat za PŘÍPRAVU CENOVÝCH NABÍDEK!

Co bude práce obnášet?

- převzetí zakázky od obchodního zástupce
- kalkulace nákladů a nabídkové ceny - za produkt i potřebné výrobní zařízení
- spolupráce s odděleními výroby, nákupu, aj.
- konzultace cenové nabídky v obchodním týmu
- příprava finální cenové nabídky

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
- zkušenosti z výrobního prostředí, ideálně automotive
- zkušenosti s tvorbou cenových nabídek
- technické myšlení
- angličtina pro denní využití
- dynamická a zvědavá osobnost
- chuť podílet se na rozjezdu nového závodu
- znalost MS Office
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek