Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBY S AJ | STRAKONICKO

České Budějovice (Jihočeský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Nové pracovní příležitosti rostou jak houby po dešti! Tentokrát vyrostla pozice VEDOUCÍHO VÝROBY na Strakonicku. Máte předchozí zkušenost na obdobné pozici ve výrobě a domluvíte se navíc anglicky? Pak je to šance právě pro vás!

Jako VEDOUCÍ VÝROBY budete mít na starosti:
- řízení výroby
- zodpovědnost za dodržování výrobního plánu a optimální produktivity
- vedení týmu podřízených
- spolupráce s oddělením kvality a plánováním výroby
- externí zajištění údržby
- dohled nad dodržováním BOZP a 5S
- zástup v nepřítomnosti manažera

Chcete se dozvědět více? Zašlete svůj profesní životopis na jitka.pudivitrova@grafton.cz

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- schopnost komunikovat v angličtině
- předchozí zkušenost s vedením týmu
- znalost balíčku MS Office
- zodpovědnost

Místo pracoviště

Strakonice

Informace o pozici

  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek