Vložit inzerát

Product Owner - CRM

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Nabízíte prokazatelné zkušenosti s funkcí Product Owner v projektech vývoje softwaru? Jste zaměřený/á na systém CRM? Hledáte novou výzvu s lukrativním ohodnocením a unikátními možnosti uplatnění Vašich znalostí?

Pošlete mi své CV, obratem probereme detaily!

Na pozici Product Owner - CRM budete působit jako vlastník centralizovaného systému CRM, dohlížet na hodnocení a harmonizaci webových stránek a implementovat strategie kontaktních center. Tato pozice se nachází v Praze, přičemž je možná i částečná práce na dálku.

Vaší zodpovědností bude:

- vlastnictví funkce centralizovaného systému CRM
- zajištění efektivity systému při podpoře provozu a dalších iniciativ
- odpovědnost za zavádění CRM - řízení paralelních toků zavádění na jednotlivých entitách v regionech
- posuzování a harmonizace webových stránek
- dohled na harmonizaci webových stránek několika entit společnosti
- výběr společné platformy webových stránek a zajištění souladu s oddělením růstu
- implementace kontaktního centra - podpora implementace nástrojů kontaktního centra - optimalizace komunikace a kanálů podpory

Požadavky

- čeština a angličtina je povinná - profesionální úroveň pro oba jazyky
- alespoň 5 let prokazatelné zkušenosti s funkcí Product Owner v projektech vývoje softwaru se zaměřením na funkce CRM

- hluboká znalost systémů a funkcí CRM, včetně zkušeností s populárními platformami CRM (jako Salesforce, HubSpot, Microsoft Dynamics nebo Creatio)

- schopnost shromažďovat a prioritizovat požadavky od zúčastněných stran a převádět obchodní potřeby do realizovatelných uživatelských příběhů a akceptačních kritérií
- silné dovednosti v oblasti řízení zainteresovaných stran, schopnost efektivně komunikovat a vyjednávat o prioritách s týmy napříč funkcemi, včetně prodeje, marketingu a zákaznické zkušenosti
- zkušenosti s prací v agilním vývojovém prostředí se znalostí agilních principů a postupů, jako je Scrum nebo Kanban

- zkušenost s vytvářením a udržováním produktových plánů, zajištění souladu s obchodními cíli a strategickými cíli
- znalost procesů testování softwaru a zajištění kvality, včetně uživatelského akceptačního testování (UAT) a regresního testování, s cílem zajistit spolehlivost a výkonnost funkcí CRM

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek