Vložit inzerát

Finanční účetní/analytik - Stříbrsko

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš za sebou praxi v oblasti účetnictví ideálně ve výrobní společonsti? Orientuješ se v české účetní problematice, ale i třeba v IFRS? Komunikace v anglickém jazyce ti nedělá problém?

Hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ/ANALYTIK!

Na této pozici bude vaší pracovní náplní:
* monitoring vybraných účtů a transakcí
* kontrola účtování, kontrola nákladů
* spolupráce na závěrkách (měsíční a roční) a auditech
* komunikace s centrálou v zahraničí
* spolupráce s daňovými poradci při přípravě daňových přiznání
* tvorba reportů
* příprava a schvalování bankovních transakcí a příkazů
* správa cestovních výdajů v interním systému

Požadavky

* min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
* předchozí praxe na obdobné pozici min.3 roky (ideálně ve výrobní společnosti)
* Orientace v daňové problematice, hluboká znalost české účetní problematiky
* Praxe v SAP výhodou
* Výhodou znalost jiných účetních programů
* AJ na komunikativní úrovni (pro denní komunikaci s kolegy)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek