Vložit inzerát

FOAM ENGINEER | PĚNOVÉ MATERIÁLY | ČESKOBUDĚJOVICKO

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Vývojoví inženýři, máte zkušenosti s pěnovými materiály? Pak jste přesně to, co hledáme! Pro výrobní společnost na Českobudějovicku totiž obsazujeme pozici FOAM ENGINEER.

Co vás čeká?
- Implementace a následná optimalizace procesu výroby pěnových produktů
- Testování pěnových produktů za účelem jejich zdokonalení
- Prototypování
- Implementace systému řízení a monitorování procesů
- Spolupráce na odstraňování problémů ve výrobě
- Výběr vhodných pěnových materiálů pro dané produkty
- Příprava technické dokumentace

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství (ideální strojní, materiálové výrobní inženýrství)
- Angličtina min. na úrovni B1 pro práci v mezinárodním týmu a komunikaci s kolegy v zahraničí
- Alespoň roční praxe ve vývoji pěnových produktů
- Znalost pěnových materiálů
- Znalost některého z konstrukčních programů na bázi CAD
- Zkušenosti s materiálovým testováním
- Zkušenost se štíhlou výrobou výhodou

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek