Vložit inzerát

ADMINISTRÁTOR | správa veřejných zakázek

Brno (Jihomoravský kraj) Zkrácený úvazek

Náplň práce

Hledáš práci na poloviční úvazek?
Máš zkušenost v oblasti zadávání veřejných zakázek a znalost o zákona o veřejných zakázkách?

Tak čti dál!

Co bude tvým úkolem?
- správa svěřené pracovní agendy a seznámit se s nastaveným procesem výběrových řízení
- mít pod drobnohledem výběrová řízení od podepsání smlouvy až po předání díla
- správa rozpočtů pro grantové a projektové řízení
- úzká spolupráce s oddělením Finance & Operations a stát se jeho právoplatným členem.
- práce s účetním systémem K2

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání právnického nebo ekonomického směru
- Zkušenosti se zpracováním veřejných zakázek
- dobré komunikační a organizační dovednosti
- preciznost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 20000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek