Vložit inzerát

MARKETINGOVÝ ŠPECIALISTA se SJ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš za sebou prax ako marketingový špecialista a hovoríš slušne po anglicky? Slovenčina je tvoj rodný jazyk? Potom si náš človek.
Hľadáme niekoho, kto dotiahne zverené úlohy, dodrží termíny a kto sa bude rád učiť.
Niekoho, kto má prax so správou sociálních sietí, prácu s komunitami ako i produkciu a je jasný doťahovač, ktorý na nič nezabudne.

Všetko ostatné ťa radi naučíme.

Konkrétne povinnosti a zodpovednosti:

- Realizácia marketingových aktivít v termínoch – koordinácia, monitoring, analýza efektivity.
- Preklady z češtiny do slovenčiny – adaptácia existujúcich kampaní a vizuálov do slovenčiny.
- Správa účtov na sociálnych sieťach (Facebook, Linkedin, Instagram) na dennej báze.
- Marketingová podpora jednotlivých pobočiek - tvorba letákov, branding pobočiek, pomoc s online i offline lokálnymi kampaňami.
- Event marketing - príprava a koordinácia akcií pre kandidátov a klientov, pomoc pri organizácii interných akcií pre zamestnancov (tímová spolupráca).
- Zaistenie marketingových prieskumov a ankiet.

Požadavky

Prednosť dáme uchádzačom, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:

- Slovenčina na úrovni rodeného hovorcu - znalosť slovenskej gramatiky je nevyhnutná.
- Predchádzajúce prokazatelné pracovné skúsenosti v marketingu.
- Schopnosť doťahovať úlohy do konca.
- Skúsenosť s riadením facebookových stránok, orientácia v sociálnych sieťach (Linkedin, Facebook a p.)
- Schopnosť sa dohovoriť s medzinárodným tímom kolegov anglicky.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek