Vložit inzerát

SEŘIZOVAČ CNC (LISOVNA) | ŠANCE PRO ZRUČNÉ ABSOLVENTY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi manuálně zručný a chtěl by ses uplatnit v oblasti CNC? Pojď pracovat jako seřizovač CNC pro nadnárodní výrobní společnost!

Čeká Tě:
- obsluha a seřizování CNC strojů pro obrábění
- výměna dílů na strojích mezi cykly
- seřízení stroje na začátku výroby a dočišťování dílů po skončení obrábění
- kontrola výrobků

Na této pozici se skvěle roste - můžeš se uplatnit v rámci společnosti a nabrat cenné zkušenosti pro celou svou profesní dráhu. Na nic nečekej a přihlaš se hned!

Na této pozici se pracuje ve dvousměnném provozu.

Požadavky

- předchozí praxe není nutná - stačí být manuálně zručný, pracovitý, zodpovědný a samostatný (pokud ale už nějakou praxi s CNC stroji máš, je to jen dobře!)
- měl by ses dobře vyznat ve výkresové dokumentaci
- a pokud máš povědomí o strojích CMS a Felder, je to ideální!

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek