Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY | TŘEŠŤ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Uvolněná pozice INŽENÝRA KVALITY!
Pokud znáš metodiku APQP, PPAP a ostatní nástroje kvality a baví Tě komunikovat se zákazníky a dodavateli, čti dál!

* Tvorba a udržování řízené dokumentace firmy
* Implementace nových požadavků norem (zejména IATF, 9001, 14001, 45001,…)
* Pravidelné provádění interních a zákaznických auditů
* Monitorování, posuzování kvality během výroby
* Řešení reklamací se zákazníkem
* Spolupráce při stanovování standardů kvality
* Posuzovaní abnormality a odchylky výrobků
* Zpracovávání zákaznické reklamace a reklamace závod – závod
* Vystavování reklamace dodavatelům
* Poskytování podpory kolegům v oblasti kvality a spolupracování při řešení reklamací.

Požadavky

* SŠ vzdělání technického zaměření
* Anglický jazyk – min.B1
* Orientaci v technické dokumentaci na velmi dobré úrovni
* Znalost metodiky APQP, PPAP, nástroje kvality

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek