Vložit inzerát

Business Process analytik/čka

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro úspěšného klienta v oblasti Energií hledáme nového kolegu na pozici Business Process analytik/čka

Znáte již více metod modelování schémat procesů a jejich popis dle TOBE/USE-CASE či ASIS? (aspoň dvě)

Tak neváhejte, a přihlašte se!

A co bude vlastně Vaše náplň práce?
- Komunikace s klíčovými uživateli, vedení schůzek
- Komunikace s interními stakeholdery, dodavateli, interními konzultanty
- Zpracovávání tvorby zadání
- Modelování procesů; ASIS, TOBE, USE-CASE
- Využívání metodiky Enterprise architektury
- Meetingy na téma technická řešení a jejich evaluace dle business požadavků
- Tvorba dokumentace řešení
- Součást rozhodovací struktury datových modelů a cases
- Přesah do Enterprise architektury

Požadavky

- Středoškolské či Vysokoškolské vzdělání v IT/ICT
- Analytické schopnosti, smysl pro detail a samostatnost
- Týmový duch, silné komunikační dovednosti
- Prokazatelná zkušenost v oblasti business analýzy
- Zkušenosti v modelování schémat procesů a jejich popisů (aspoň jedno; ASIS, TOBE či USE-CASE)
- Základní znalost principů developmentu
- Fundamentální znalost s modelováním v BPMN či UML
- Výhodou je zkušenost s TOGAF/EA Sparx/Archimate
- Zkušenost přímo v oblasti energetiky jsou velkou výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek