Vložit inzerát

PLÁNOVAČ VÝROBY - TECHNOLOG

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti jako plánovač výroby (technolog) a domluvíš se anglicky či německy ? Chceš pracovat v top výrobní společnosti? Pokud ano, ozvi se nám!

Obsazujeme pozici PLÁNOVAČ VÝROBY!

Co Tě čeká:

* Zpracování pracovních postupů a výrobní dokumentace
* Plánování pracovních postupů, podobných a opakovaných postupů, pracovních operací, pracovních procesů, zvláštních přání zákazníka a nabídek nových výrobků
* Plánování provozních prostředků, nových pracovišť, výrobních linek a výrobních zařízení
* Správa pracovních postupů
Kontrola produktivity
* Plnění plánovaných cílů
* Komunikace s pracovníky odborných oddělení a se spolupracovníky v zahraničních závodech

Požadavky

* SŠ/VŠ technického zaměření
* Znalost technické dokumentace
* PC znalosti (MS Windows, MS Office, SAP, …)
* Praxe v oboru technické přípravy výroby výhodou
* Znalost německého nebo anglického jazyka slovně i písemně výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek