Vložit inzerát

HLAVNÍ INŽENÝR | POZEMNÍ STAVBY | PRAHA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného Hlavního Inženýra pozemních staveb!

Máte minimálně 5 let praxe v oboru a pokročilou znalostí produktů Autodesk (AutoCAD podmínkou, Revit doporučujeme)? Máte VŠ se stavebním zaměřením a silné organizační schopnosti? Pak hledáme právě vás!

Vaše hlavní úkoly budou:

- Koncepční návrhy staveb respektujících požadavky investora
- Samostatné vedení projektů pozemních staveb
- Řízení a kontrola práce svěřeného týmu s cílem zvýšení produktivity
- Nasazování a rozvoj moderních technologií v projektování
- Vyhledávání nových trendů ve stavebnictví a jejich využívání s cílem zvýšení efektivity projektu
- Udržování přehledu o platných normách a jiných předpisech v oboru pozemních staveb
- Projednání dokumentace se zástupci investora, se správci a s úřady
- Plnění úkolů svěřených vedoucím nadřízeným pracovníkem

Požadavky

- VŠ se stavebním zaměřením
- Letitá praxe v oboru (cca 5 let)
- doporučená autorizace v oboru pozemní stavby
- organizační schopnosti
- znalost práce v produktech Autodesk (AutoCAD podmínkou, Revit doporučujeme)
- Řidičský průkaz skupiny B
- AJ/NJ – výhodou.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek