Vložit inzerát

BI ANALYTIK | PRAHA 7

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš vzdělání technického směru a rád/a by si nastartoval/a svou kariéru v IT?

Pak neváhej a přihlas se na pozici BI Analytik!

Co bude Tvojí náplní práce?

- budování a provoz vlastního datového skladu
- nastavování reportingu napříč společností
- provádění datových analýz s cílem porozumět datům
- provádění návrhů výsledných řešení – datové vstupy, ETL, Reporty
- realizace navrhovaných řešení a jejich testování
- udržování provozu
- proaktivní práce s interním zákazníkem, včetně zaškolení

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- znalost SQL
- zkušenosti s prostředím AZURE, Power BI, OLAP, ETL procesy, DWH
- analytické myšlení, schopnost vyjednávat a obhájit své řešení
- dobré komunikační dovednosti, pečlivost, samostatnost
- předchozí zkušenosti v roli BI analytika vítána

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek