Vložit inzerát

DATOVÝ ANALYTIK | 60 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě práce s daty a datovými modely? Ovládáš relační databáze a SQL? Domluvíš se bez problému anglicky?

V tom případě hledáme právě tebe!

Připoj se k menšímu týmu v mezinárodní společnosti kousek od Brna a dostaneš skvělou příležitost podílet se na inovaci a optimalizaci interních operací s daty.

Co bude součástí tvé pracovní náplně:

* převedení obchodních požadavků do technických specifikací
* vedení technické dokumentace o datových procesech
* poskytování vstupů do návrhu datového modelu pro využití dat v procesech
* testování výsledků machine learning modelů a DWH
* podílení se na návrhu datových modelů

Požadavky

* praxe na obdobné pozici min. 1 rok
* zkušenost práce s relačními databázemi, SQL dotazy a API
* znalost obchodních a dodavatelských procesů
* schopnost komunikovat na denní bázi v angličtině
* výhodou bude, pokud už umíš pracovat se SAPem nebo PowerBI

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek