FULL-STACK DEVELOPER (Kotlin/Java + React) | PRAHA | 115 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme softwarového vývoje na levelu medior/senior, se zkušenostmi 3+ let. Budete se aktivně podílet na vývoji a údržbě interních softwarových aplikací podporujících obchodování s komoditami.
Kromě vývoje softwarových aplikací se budete podílet na návrhu a vývoji systému se zaměřením na zlepšení interních pracovních postupů a úrovní automatizace.
Budete nasazovat aktualizace produktu, zjišťovat produkční problémy a implementovat nové softwarové funkce.

Klíčové povinnosti:

- Aktivně se podílet na vývoji, implementaci a kontrole softwarových systémů, webových stránek a aplikací.
- Tvorba architektury pro nová řešení, dohled nad jejich vývojem, implementací a bezproblémovou integrací do stávajících systémů.
- Zapojení do neustálého zlepšování stávajících softwarových řešení.
- Úzká spolupráce s obchodními analytiky a koncovými uživateli.

Požadavky

Znalost programovacích jazyků a frameworků jako:
- Kotlin/Java
- React
- TypeScript/JavaScript
- HTML, CSS
- Node.js
Výhodou je znalost:
- Spring framework
- relační databáze, zejména PostgreSQL

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 115000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek