Vložit inzerát

SERVISNÍ TECHNIK | AGRIKULTÚRA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme Servisního Technika, který bude srdcem našeho týmu a základem spokojenosti našich zákazníků v oblasti zemědělské techniky!

Co vás čeká?
- Samostatná nebo týmová práce na servisu, diagnostice a opravách zařízení pro dojení.
- Komunikace se zákazníky telefonicky i e-mailem.
- Plánování pravidelné i nepravidelné údržby za účelem efektivního využití času a zdrojů.
- Diagnostika, servis a opravy zařízení pro dojení s cílem udržet vysokou úroveň spokojenosti zákazníků.
- Poradenství zákazníkům ohledně správného používání, provozu a údržby zařízení

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro nebo technických programů, strojírenství a technologie nákladních vozidel, nebo podobném oboru.
- Minimálně 1-3 roky relevantních pracovních zkušeností.
- Dobré počítačové dovednosti a schopnost snadno se učit nové systémy a programy.
- Porozumění angličtiny dostačujíci na úrovni B1 - B2.
- Řidičský průkaz skupiny B.
- Zkušenosti v zemědělství jsou VÝHODOU.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek