Vložit inzerát

INTERNÍ RECRUITER/KA | centrum Prahy

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Do našeho HR týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici INTERNÍ RECRUITER/KA.

Náplň práce:
- aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních kandidátů na otevřené interní pozice v rámci ČR a SK
- tvorba a správa inzerce na pracovních portálech a webových stránkách společnosti
- selekce CV, prescreening kandidátů
- příprava a realizace pohovorů, hodnocení kandidátů a zajišťování plynulého průběhu výběrového procesu
- práce s pracovními portály, sociálními sítěmi (Linkedin, FB) a interní databází
- spolupráce s manažery jednotlivých poboček/oddělení při definování požadavků na kandidáty a strategií náboru
- spolupráce s celým HR týmem
- reporting spojený s náborem zaměstnanců

Požadavky

- min. 1 rok zkušeností v oblasti náboru/recruitmentu velkou výhodou
- AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem (B2)
- výborné komunikační dovednosti
- pečlivost, samostatnost
- proaktivní přístup
- chuť se učit

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek