Vložit inzerát

VEDOUCÍ ÚDRŽBY | STRAKONICKO

České Budějovice (Jihočeský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi na manažerské pozici technického charakteru? Zaměřujete se na údržbu v rámci výrobních fabrik? Domluvíte se částečně anglicky a TPM pr Vás není neznámá zkratka?
Potom neváhejte a zašlete svůj životopis.

Náplň práce:
- koordinace a vedení týmu
- monitoring stavu strojů a preventní údržba
- spolupráce napříč odděleními
- práce na PC a obsluha digitálních nástrojů
- školení a rozvoj zaměstnanců

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání - ideálně ve strojírenství
- zkušeností v oblasti údržby (alespoň 4 roky)
- angličtina na úrovni B1/B2 - schopnost se alespoň okrajově domluvit
- znalost lean (TPM) metodiky
- zkušenosti s automatizací či digitalizací
- přirozená autorita, schopnost vést kolektiv
- ŘP sk. B
- práce s PC (Microsoft Office)

Místo pracoviště

Strakonice

Informace o pozici

  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek