Vložit inzerát

ÚČETNÍ pro Maďarsko

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví podle maďarských účetních standardů? Hovoříte plynně maďarsky a česky nebo slovensky? Chcete se stát součástí prestižní společnosti s významným jménem na trhu a velmi nízkou mírou fluktuace?

Pak jste zde správně!

Vaší náplní práce bude:
- Správa AP a AR
- Zpracování plateb
- Spolupráce a podání měsíční, čtvrtletní uzávěrky v souladu s maďarskými účetnímy standardy
- Komunikace s místními orgány, bankou a auditory
- Spoluzpracovávat, ověřovat a podávat účetní závěrky
- Spoluvytvářet a podávat daňové výkazy, daň z příjmů, srážkové daně, DPH

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti financí
- Autorizovaná licence pro výkon maďarského účetnictví
- Znalost maďarských účetních standardů a prokozatelná praktická zkušenost
- Znalost maďarských daní
- Plynulá znalost maďarštiny a češtiny/slovenštiny (nebo AJ)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek