Vložit inzerát

SALES MANAGER | STROJÍRENSTVÍ | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného obchodního manažera/manažerku!

Máte zkušenosti v obchodním oddělení výrobní firmy a mluvíte plynně anglicky?

Pokud ano, tak se přidejte se k našemu týmu!

Náplň práce:

- Přijímání a vyřizování zákaznických poptávek
Pravidelný kontakt se stávajícími klienty a péče o jejich potřeby

- Spolupráce s technologickými a konstrukčními týmy při tvorbě nabídek

- Správa obchodní dokumentace v souladu s právními a interními

- Aktivní účast na získávání nových zákazníků

- Report výsledů

- Sledování trendů v oboru strojírenství a obchodu
Služební cesta za zákazníky

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání technického směru

- Praxe na pozici obchodního manažera nebo obdobné pozici

- Výborná znalost angličtiny

- Zkušenost z výrobní firmy

- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

- Znalost MS Office

- Skvělé komunikační schopnosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek