Přijímací technik autoservisu | OTROKOVICE | 35-45 tis..+13 plat

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte dobré vystupování orientované na zákazníka a zároveň jste technicky zdatný? Chcete pracovat jen 7-15:30 s volnými víkendy? Výborně!

Náplň práce:
- organizace oprav a servisů v autoservisu (příjem zakázek, rozdělování činnsotí dle priorit, komunikace se zákazníky)
- denní komunikace s kolegy, rozdělování práce, kontrola průběhu oprav
- objednávání náhradních dílů, vedení skladové evidence, částečné zpracování podkladů pro účetní
- předání vozu zákazníkovi a odprezentování oprav, které byly provedeny

Požadavky

- SOU/SŠ technického zaměření
- komunikativní a vstřícné vgystupování
- schopnost rozhodovat se a vést tým
- dobré technické znalosti a orientace
- ŘP skupiny B
- uživatelská znalost práce na PC

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek