Vložit inzerát

OBCHODNÍK, DISPEČER NA TRHU S ELEKTŘINOU | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Představte si divoké obchodování na americké burze. Člověk čeká na kterýkoliv výkyv, aby prodal nebo koupil. Láká vás představa pracovat v totožném konceptu?

Pak pro vás máme pozici OBCHODNÍKA & DISPEČERA NA TRHU S ELEKTŘINOU! Zkušenosti s obdobnou prací samozřejmě uvítáme, ale nejdůležitější bude vaše flexibilita, praktivita, rychlé rozhodování a ochota pracovat ve vícesměnném režimu. Trh totiž musí být pokrytý 24/7!

Strategie obchodování vymýšlet nemusíte - ty pro vás máme už hotové. Důležité však je rozpoznat chování jednotlivých ukazatelů a následně na něj správně zareagovat.

Náplň práce:
- Prodej a nákup na velkoobchodním trhu s elektřinou
- Obchodování podpůrných služeb
- Akce na trhu dle předem připravených scénářů a strategií
- Optimalizace instrukcí pro chování se na velkoobchodním trhu s elektřinou
- Řešení poruch a událostí na jednotlivých zařízeních a malých elektrárnách v rámci ČR (spolupráce s místní obsluhou a partnery)
- Monitorování a objednávání servisních služeb pro jednotlivá zařízení

Požadavky

- Alespoň SŠ vzdělání (elektro/technické zaměření výhodou)
- Orientace na trhu s elektřinou velkou výhodou
- Analytické, matematické myšlení
- Proaktivita, rychlé rozhodování
- Ochota pracovat ve směnném režimu (3 směny)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek