Vložit inzerát

TECHNICKÝ NÁKUPČÍ | STŘÍBRSKO | AŽ 50 000 KČ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte prokazetelné zkušenosti jako nákupčí pro výrobní společnost?
Hovoříte anglicky a technická dokumentace pro vás není nic nového? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:
Správa zásob - Budete udržovat přesnou systémovou i fyzickou evidenci skladových zásob
Objednávky dílů - Vaším úkolem bude zajišťovat, aby naše výrobní linky měly vždy dostatek potřebných dílů
Řešení technických problémů - Budete se aktivně podílet na řešení technických problémů na našich výrobních strojích
Konzultace s partnery - Úzce budete spolupracovat s výrobci a subdodavateli, abyste zajistili co nejlepší podmínky pro naši produkci

Požadavky

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
Angličtina na komunikativní úrovni B1
Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti nákupu a zásobování ve výrobní společnosti
Pokročilá znalost MS Office (Excel) a SAP
Orientace v technických výkresech a dokumentaci

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek