Vložit inzerát

Konstruktér elektro - vývoj

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví vás konstrukce a práce na vývoji? Hledáte prosperující společnost, která nabízí stabilní zázemí a přátelský kolektiv? Nebojíte se komunikace se zahraničními kolegy? Uvítáte možnost občasné služební cesty na centrálu konstrukce do Anglie? Ozvěte se pro bližší informace nyní!

Pracovní náplň pro tuto pracovní roli:

- elektrokonstrukce a vývoj strojů (např. balicí stroje)
- technická příprava výroby, změnové řízení
- tvorba elektrotechnické dokumentace
- podpora výroby, řešení problémů
- nahrávání a oživení strojů se systémy Lenze, Siemens, Beckhoff
- spolupráce s oddělením konstrukce v zahraničí

Požadavky

- SŠ/VŠ elektro
- vhodné i pro absolventy
- znalost návrhu systému Siemens S7 včetně programování
- znalost AJ – mírně pokročilá
- zkušenosti s CAD, elektrotechnickým CAD výhodou
- zkušenosti s automatizačními systémy výhodou (Siemens TIA, S7 Lenze, Beckhoff)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek