Vložit inzerát

OPERÁTOR/KA BALENÍ 26-35000 Kč

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro výrobní firmu s dlouholetou tradicí hledáme ty nejdůležitější pracovníky - OPERÁTORY/OPERÁTORKY BALENÍ

Co Vás čeká:
- obsluha jednoúčelových linek a strojů, skládání dílců do boxů - není nutná předchozí znalost
- zadávání dat do průvodek -co jsem za ten den zvládl/a
- různé pomocné práce, doplňování materiálu k linkám
- úklid pracoviště
- komunikace s kolegy
- kontrola odvedené práce
- 3 směny,ale ve výkyvech mohou být 12tky
- u práce se někdy stojí, někdy sedí (nutno zvládat oboje)

- lze i přes prázdniny pro studenty!

Nástup co nejdříva na HPP.
Všechny zaučíme, práce není složitá, zvládnou ženy i muži.

Požadavky

- hlavně obě ruce pravé - manuální zručnost
- spolehlivost
- časová flexibilita
- základní znalost práce na PC
- spolehlivost a přátelský přístup ke kolegům

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 26000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek