Vložit inzerát

Specialista kvality | Pharma

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme Specialistu kvality do prestižní farmaceutické společnosti. Máte už v kvalitě bohaté zkušenosti nebo jste na začátku své kariéry? Přihlaste se na pozici a pomozte nám kontrolovat postupy výroby a udržovat tu nejlepší kvalitu.

Čeká Vás:
- Dohled nad kontrolou prostor a výrobních postupů
- Práce s dokumentací v souladu s SVP a spolupráce na tvorbě předpisové dokumentace
- Hledání odchylek a jejich řešení, zavádění opravných opatření
- Možnost podílet se na změnových procesech ve výrobě
- Účast na interních auditech
- Možnost pracovat se zajímavými technologiemi a systémy, jako je D2 či Power BI

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe na podobné pozici ve výrobě
- Praktická znalost SVP
- Komunikativní znalost AJ
- Dobré znalosti MS Office

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek