Vložit inzerát

Team Leader s němčinou

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pozice: Vedoucí AP týmu - německý trh - Accounts Payables.

Možnost i zkráceného úvazku: 30 hodin/týdně.

Společnost: Mezinárodní - útulné kanceláře, přátelské prostředí, malé SSC

Spolupráce: Smlouva na dobu neurčitou.

Poloha: blízko stanice metra, blízko centra

Vaše povinnosti:

- Řízení týmu kolegů podporujících německy mluvící trh

- Podporovat řízení ve smyslu sladění provozních činností s organizačními cíli

- Reporting

- Spolupráce s auditory a vnitřními kontrolami

- Podílení se na implementaci nových softwarových řešení (např. SAP HANA, OCR)

Požadavky

Pozice má následující požadavky:

o 3-5 let zkušeností v oblasti financí (ideálně AP, AR, Credit atd.)

o Angličtina a Němčina na úrovni minimálně B2 – a ideálně český nebo slovenský rodilý mluvčí

o Spolupráce při zlepšování procesů v týmu
o Schopnost vyjednávat na základě faktů.

Velkou výhodou je:

Znalost SAP

Předchozí pracovní zkušenosti s vedením týmu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek