Vložit inzerát

KLIENTSKÁ PODPORA | AJ, NJ | REMOTE | ABSOLVENTI

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Klientské podpory s výbornou znalostí angličtiny a komunikativní němčinou!

Co Vám můžeme nabídnout:
- Možnost páce na 80 % remote, brigádu nebo částečný úvazek

- Zajímavou a rozrůstající se firmu s atraktivním produktem

- Nádherné pracovní prostředí v moderních kancelářích.
- Skvělý tým kolegů, který Vás podpoří

Náplň práce:

- Řešení zákaznických dotazů zejména prostřednictvím emailu, ale občas i telefonu či sociálních sítí

- Poskytování poradenství zákazníkům

- Komunikace v cizím jazyce (AJ a NJ)
- Spolupráce s kolegy z různých oddělení

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání
Perfektní znalost angličtiny

Komunikativní němčina

Výborné komunikační dovednosti a orientace na zákazníka
Aktivní znalost MS Office - Excel, Word, Outlook
Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek