Vložit inzerát

RECEPČNÍ | PRAHA 4

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Mezinárodní společnost podnikající v nebankovním sektoru hledá vhodné kandidáty na pozici Recepční/Office Assistant.

Jste samostatní, proaktivní a ochotní? Máte již zkušenosti na pozici administrativní recepční či asistentky? Komunikace v angličtině Vám nedělá žádný problém?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- komplexní administrativní podpora managementu
- správa agendy vstupních karet pro zaměstnance
- evidence a organizace pošty, kurýrů
- správa datových schránek
- podpora finančního oddělení
- zajištění chodu kanceláře - doplňování zásob, kancelářských potřeb, obsluha kávovaru
- organizace schůzek, uvítání návštěv, správa zasedacích místností
- úzká spolupráce s Office managerem

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou
- komunikativní znalost angličtiny
- praxe na pozici recepční v administrativě či asistentské pozici
- výborná znalost práce na PC
- výborné organizační a komunikační dovednosti a příjemné a profesionální vystupování

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek