Vložit inzerát

Mistr montáže - Plzeň, ranní směna

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost na pozici mistra nebo supervizora z výrobní společnosti a chtěli byste pracovat přímo v Plzni? Vyhovuje Vám práce na ranní směnu?

Hledáme člověka, který dokáže vést tým podřízených pracovníků a má přímou zkušenost z výrobního podniku - ideálně z úseku montáže (není podmínkou).

Jako mistr montáže budete mít na starosti:

- plnění výrobního plánu úseku montáže
- vedení svěřeného týmu lidí
- personální činnost - plánování směn, dovolených apod.
- komunikaci s ostatními odděleními ve společnosti

Důležité jsou pro nás Vaše vůdčí dovednosti, další znalosti jsem ochotni Vám předat.

Požadavky

- SŠ strojírenského zaměření velkou výhodou
- Praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Zkušenosti s řízením a vedením lidí
- Čtení technické dokumentace
- Znalost MS Office (Outlook, Excel, Access, Word)
- Organizační a komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek