Vložit inzerát

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ | STAVEBNICTVÍ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Staňte se součástí týmu v renomované farmaceutické společnosti, která se zaměřuje na inovativní léčebné přípravky a vysoké standardy kvality. Hledáme zkušeného Koordinátora stavebních projektů, který bude mít klíčovou roli v řízení stavebních projektů a přípravě technické dokumentace.

Na pozici Vás čeká:
- koordinace stavebních projektů od začátku do konce
- aktivní zapojení do rekonstrukcí a úprav
- vedení a aktualizace projektové a technické dokumentace
- příprava a kontrola rozpočtů a harmonogramů
- komunikace s dodavateli a státními orgány
- zajištění shody s platnými normami a legislativou

Požadavky

- VŠ vzdělání stavebního směru
- čtení a tvorba projektové dokumentace
- znalost systému CAD
- znalost materiálů a technologických postupů, TZB, PO a stavební legislativy
- zájem o architekturu a design
- technické myšlení, komunikační dovednosti
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek