Vložit inzerát

TECHNOLOG | VÝVOJ | BIOTECHNOLOGICKÁ SPOLEČNOST

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Aktuálně hledáme vývojového pracovníka, který se bude podílet na technickém rozvoji v biotechnologické společnosti!

Co Vás na pozici čeká?

- Návrh a zajištění realizace nových či modernizovaných zařízení a technologických celků včetně zajištění jejich uvedení do provozu a zaškolení obsluhy
- Návrh a implementace nových technologických postupů vč. zaškolení obsluhy
- Optimalizace stávajících technologií za účelem zvýšení efektivity výroby či kvalitativních parametrů
- Spolupráce při návrhu nových strojů, zařízení a výrobních prostor
- Sledování trendů v dané oblasti specializace a návrhy jejich použití v praxi

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání (výhodou v oboru chemického, farmaceutického nebo technického)
- AJ minimálně středně pokročilá
- ŘP skupiny B
- Práce na PC v balíčku MS Office
- výhodou znalost kreslení v AutoCAD

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 46000 CZK do 59500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek