Vložit inzerát

STAVEBNÍ INŽENÝR

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Aktuálně hledáme STAVEBNÍHO INŽENÝRA do biotechnologické společnosti!

Co Vás na pozici čeká?

- návrh a příprava nové výstavby, jednání s projektanty, výběr zhotovitele a vlastní realizace, zajištění vydání kolaudačního souhlasu
- zajištění všech dokladů potřebných pro zahájení stavby, jejich revize při změně legislativy a její udržování
- archivace dokumentace ke stavbám
- zajištění velkých oprav budov ve vlastnictví společnosti nebo se společností nějak spojených
- zastupování společnosti při jednání o územním plánu
- nákup pozemků a budov
- koordinace BOZP při práci na staveništi
- provádění TDI na stavbách

Požadavky

- VŠ vzdělání se stavebním zaměřením
- autorizace ČKAIT
- odborná způsobilost koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi
- praxe v oboru

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek