SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC | ŠANCE PRO ABSOLVENTY | 1 SMĚNA | ČB

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

ABSOLVENTI strojírenských škol POZOR!

Hledáme posilu na pozici SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC. Pozice je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak již pokročilé strojaře.

Náplň práce:
- zpracování výrobních zakázek
- kontrola prvního dílu a zajištění kvality vyrobených kusů
- práce s technickou dokumentací
- nastavení a seřizování strojů dle výrobní dokumentace
- zlepšovací návrhy a jejich implementace
- částečná údržba strojů, řešení problémů ve výrobě
- spolupráce s výrobním a technickým oddělením

Požadavky

- SŠ vzdělání – kovovýroba
- Zkušenosti s programováním a seřizováním CNC
- Praxe na obdobné pozici VÝHODOU, zaučíme i absolventy
- Schopnost čtení technické dokumentace
- Znalost práce s měřidly
- Technické myšlení

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek