Vložit inzerát

STAVBYVEDOUCÍ | PRAHA | ABSOLVENT

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Připojte se k týmu a pomozte nášemu klientovi vytvářet bytové projekty, které odrážejí vášeň pro kvalitu a trvalou hodnotu:

- samostatné vedení stavby, resp. svěřeného úseku na stavbě,
- koordinace subdodavatelů v souladu s projektem a rozpočtem a kontrola provedených - prací,
- objednávka materiálu na stavbu a s ní spojené činnosti na svěřené stavbě,
- odpovědnost za kontrolu dodávek materiálů,
- dohled nad dodržováním technologických postupů, pracovní kázně, BOZP a PO,
- vedení stavebního deníku,
- účast na kontrolních dnech stavby s investorem (řešení nastalých požadavků),
- dohled nad harmonogramem a kvalitou provádění.

Požadavky

- SŠ vzdělání ve stavebním oboru se zaměřením na pozemní stavby,
- praxe v oboru VÝHODOU,
- znalost práce na PC (MS Office, výhodou: KROS, INFOpower, IPOS),
- orientace v projektové dokumentaci,
- velmi dobré organizační schopnosti, důraz na dodržování termínů,
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost,
- týmovou spolupráci, proaktivní přístup,
- řidičský průkaz sk. B.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek