Vložit inzerát

FINANČNÍ MANAGER| AŽ 120 000 Kč | AUTOMOBIL

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s managementem financí? Nejlépe ve výrobní společnosti? Angličtina pro Vás není problém? Pak nám pošlete svůj životopis!

Co Vás čeká na této pozici?
- Finanční plánování a reporting pro výrobní závod
- Sledování veškerého právního hlášení – vč. Přiznání k DPH, DPPO, Intrastat, Vykazování daně z příjmů, Výpočet odložené daně,
- Příprava výročních zpráv a finančních výkazů.
- Měsíční úzávěrka
- Dodržování pravidel a kontrolních opatření dle Sarbanes-Oxley Act.
- Audity
- Zlepšování a globální projekty
- vedení 2 členného týmu

Požadavky

-SŠ nebo VŠ vzdělání a alespoň 3 roky zkušeností v managementu financí
- Znalost českých účetních a daňových zákonů
- Znalost USGAAP
- Zkušenosti s controllingem a audity
- Pokroilá znalost MS Office a znalost ERP sytémů ( Helios a Oracle výhodou)
- Angličtina na úrovni B2
- Leadership

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek