Vložit inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | SLUŽBY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Perspektivní společnost podnikající v oblasti služeb hledá vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE!

Chcete přispět k rozvoji atraktivního produktu, který je stálicí na českém trhu? Máte zkušenosti s obchodem v B2B segmentu?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- budování dlouhodobých vztahů s klienty
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- příprava nabídek, cenových kalkulací či prezentací o společnosti
- domlouvání schůzek, účast na schůzkách
- různorodá práce jak v terénu tak v kanceláři
- účast na networkingových akcích, konferencích a jiných eventech
- práce ve firemním CRM - Microsoft Dynamics

Požadavky

- SŠ vzdělání
- zkušenosti s obchodem ideálně B2B
- orientace na výsledek ale i kvalitu
- aktivní řidič/ka sk.B
- komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
- samostatnost a proaktivnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 42000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek