Vložit inzerát

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER - HO/TERÉN

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- vybudování a rozšiřování nových prodejních kanálů
- využívání výhod v konkurenčním řetězci
- identifikace a zaměření se na nové obchodní příležitosti - především zaměření na střední a a velké výrobce
- udržování vztahů s klíčovými zákazníky
- analýza trendů na trhu, chování zákazníků a konkurence - s tím spojená identifikace růstu a příležitostí ke zlepšení
- zvyšování a rozšíření podílu na trhu
- tvorba strategie pro růst v regionu
- spolupráce se všemi provozními manažery poboček na celkovém programu řízení dodávek (VMI,JIT,Kanban)
- spolupráce s prodejním a marketingovým týmem
- návrh produktového řešení na míru
- cesty do dalších poboček / za zákazníky

Požadavky

- Výborná znalost AJ (plynulá komunikace)
- Relevantní praxe v business developmentu (ideálně zaměřeno na střední a velké společnosti)
- Orientace na trhu v Ústeckém regionu (zaměřeno na výrobní společnosti)
- vyjednávací schopnosti, pro-zákaznický přístup

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek