Vložit inzerát

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | OTROKOVICE

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost jako strategický nákupčí?

Vyjednávání s dodavateli v angličtině ti nedělá problém?

Hledáš změnu? Nebo výzvu? Tak čti dál :)

Jako STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ budeš:
* nastavovat strategii nákupního oddělení
* vést výběrových řízení dodavatelů
* komunikace a vyjednávání s dodavateli (s tuzemskými i zahraničními)
* hodnotit současné dodavatele
* komunikovat s dodavateli, udržovat dobré vztahy
* nastavovat smluvní podmínky a vyjednávání lepších podmínek
* zpracovávat data do interního systému
* spolupracovat s kolegy naskrz společností

Požadavky

*VŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními dodavateli, zákazníky, kolegy)
* Německý jazyk výhodou
* Předchozí zkušenost na pozici strategického nákupčího
* dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 75000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek