Vložit inzerát

KOORDINÁTOR/KA BOZP | až 50 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do společnosti v Brně hledáme spolehlivého a zodpovědného člověka na pozici koordinátorka/ky BOZP!

Pokud umíte dobře anglicky a ISO pro Vás není cizí pojem, přihlaste se na tento inzerát!

Náplň práce:
- implementace relevantních právních předpisů týkajících se BOZP
- identifikace potenciálních rizik, hodnocení rizik
- vývoj a prosazování interní politiky v rámci BOZP
- organizace školení pro zaměstnance
- monitoring a zajištění dodržování standardů HSE
- vyšetřování nehod a incidentů
- audity
- spolupráce s managementem společnosti a externími organizacemi na zlepšování
- analýza výsledků a dat
- cestování na ostatní pobočky společnosti (Morava)

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ nutná
- zkušenost na obdobné pozici vítána
- aktivní řidič/ka
- spolehlivost, proaktivita, zodpovědnost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek