Vložit inzerát

SAP KONZULTANT | nová implementace | modul TM

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pracujete se SAPEM na denní bázi? Ovládáte i modul TM a máte zkušenosti s implementací nového IS v rámci společnosti?

Pokud se i bez problému domluvíte anglicky, tak hledáme právě Vás!

Do výrobní společnosti v Brně hledáme zkušeného člověka, který bude mít na starost implementaci nového modulu v SAPU a transformaci veškerých procesů. Následně bude nutné uživatele zaškolit a řešit jejich požadavky. Jedná se o samostatnou pozici a novou roli v rámci společnosti, takže hranice seberealizace jsou opravdu široké!

Požadavky

* znalost systému SAP (ideálně znalost modulu TM)
* schopnost denní komunikace v angličtině s kolegy ze zahraničí
* předchozí zkušenost s implementací SAP nebo jiného IS
* ideálně znalost prostředí S/4 HANA

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 75000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek