Vložit inzerát

ZÁMEČNÍK RANNÍ SMĚNA!!

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme ZÁMEČNÍKY
do výrobní firmy ve Šternberku.

O co jde:
- sestavování kovových součástí dle výkresů pro následné svařování
- případné heftování dílů před samotným svařováním

JEN RANNÍ SMĚNA!

Nástup co nejdříve na HPP do kmene, dlouhodobá práce. Z Olomouce do Šternberka je výborná dostupnost vlakem.

Pokud váháte, přijďete se podívat, rádi Vám vše vysvětlíme, ukážeme.

Možnost příležitostí i pro absolventy zde vám nabídneme mzdu odpovídající zkušenostem, avšak až se něco naučíte, mzda půjde nahoru.

Pracovníci z Ukrajiny vítáni, pokud nám budou rozumět.

Požadavky

- odpovídající zkušenosti v rámci zámečnické práce
- čtení technických výkresů
- pečlivost
- požadujeme návštěvu firmy abyste viděli jak to u nás chodí a vypadá

Místo pracoviště

Olšany

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek