Vložit inzerát

Mzdová/ý účetní pro perspektivní společnost

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledám loajálního a spolehlivého člověka s praxí ve mzdovém účetnictví.

Budete součástí stabilního účetního týmu u jednoho z nejvíce oblíbených zaměstnavatelů, s pracovištěm - Praha 6 u metra.

Budete se věnovat těmto úkolům:
- Kompletnímu zpracování mzdové agendy v SAPu (od získání podkladů po mzdovou uzávěrku)
- Správě zaměstnaneckých benefitů, jejich evidenci a zpracování
- Péči o docházkový systém (od nastavování systému po získávání podkladů pro mzdy)
- Spolupráci na implementaci nové verze SAPu (S4 HANA)
- Aktualizaci vnitřních předpisů souvisejících s agendou
- Ad hoc reportům a podkladům například pro audit
- Kooperaci na projektu Digitalizace osobního spisu zaměstnance
- Spolupráci s kolegyněmi v týmu mzdových účetních a personalistiky

Těším se na Váš životopis!

Požadavky

Co již můžete nabídnout:

o Ukončené SŠ
o Praxi mzdové účetní min. 1 rok
o Zkušenost s vedením mzdového účetnictví a personální agendy ve mzdovém systému (SAP výhodou, ne podmínkou)
o Angličtinu na mírně komunikativní úrovni
o Analytické schopnosti, zaměření na detail.

Znalost systému SAP je velkou výhodou.

Pracoviště na Praze 6.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 55000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek