Vložit inzerát

PLC programátor - možnost zaučení, až 60 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Tě PLC programování? Máš vystudovanou technickou školu a dokážeš se domluvit anglickým jazykem alespoň pro technické stránce?

Právě obsazujeme pracovní pozici PLC programátora a najde u nás uplatnění nejen zkušený uchazeč, ale také člověk s motivací se do tohoto oboru lépe zaučit. Nutný je však základ v této oblasti ze školy nebo z praxe.

Máš ambice se posunout v této oblasti dál? Neváhej a ozvi se!

Budeš tvořit PLC programy a učit se práci s automatickými stroji i s roboty. Automatizace a robotika Tě musí bavit.

Požadavky

- Technické vzdělání
- Komunikativní anglický jazyk
- Praxe z výrobní společnosti na obdobné pracovní pozici
- Znalost automatizace, robotizace
- Pozice vhodná také pro asolventy technických oborů

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek