Vložit inzerát

EXECUTIVE ASSISTANT | TĚSNÁ BLÍZKOST PLZNĚ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme energickou a organizovanou osobu na pozici Executive Assistant, která bude poskytovat podporu našemu vrcholovému vedení.

Ideální kandidát musí být plynule anglicky mluvící, zdatný v práci s počítačem a schopný efektivně zvládat různé úkoly v dynamickém pracovním prostředí.

Náplň práce:

Administrativní podpora vrcholového vedení

Organizace a koordinace schůzek a kalendáře

Příprava prezentací, reportů a jiných dokumentů

Komunikace s interními i externími partnery

Řešení ad-hoc úkolů a projektů

Požadavky

SŠ vzdělání
Plynulá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)

Výborné organizační a komunikační dovednosti

Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Proaktivní a energický přístup k práci
Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek