Vložit inzerát

HR and SALES CONTROLLER | NÝŘANY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v oblasti controllingu ve výrobní společnosti? Domluvíte se plynule anglicky?

Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni za pozici HR and SALES CONTROLLER.

Na této pozici budete:
Reportovat a sledovat přímé i nepřímé mzdové náklady
Predikovat přímé a nepřímé mzdové náklady
Kontrolovat, zda skutečnost souhlasí se stanovenými rozpočty
Upravovat na základě odchylek
Poskytovat potřebné výpočty a analýzy
Sledovat cestovní náklady a cestovní zálohy
Kontrola interních postupů
Návrhy zlepšení interních procesů

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 1 rok zkušeností v podnikových financích/controlling ve výrobní společnosti
- Komunikativní úroveň anglického jazyka
- Orientace v příslušných daňových zákonech a účetnictví
- MS Office (především MS Excel) na pokročilé úrovni
- Znalost SAP systému

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek